"Malmo" pasikeitus lyginant su praėjusiu sezonu, turi nemažai legionierių, pasipildė vasarą daugiausiai puolėjais, žinoma, ir neteko savo kelių puolimo lyderių, bet į jų vietas atvyko ne ką prastesni žaidėjai. Prieš paskutinis pasiruošimo mačas, kol kas sužaistos 6-ios rungtynės visos under'inės. "Grizzliai" čia atvyksta be kelių gynėjų, kurie traumuoti ir liko Vokietijoje. Bet visi kiti pagrindiniai žaidėjai su komanda. Turi ką pasiūlyti priekyje ir manau nusimato ganėtinai rezultatyvus mačas.
- Balsų: 0
Komentarai (0)