Abi komandos jau neturi dėl ko kovoti tik garbės. Leidžia į vartus savo trečius vartininkus. Bet puolimo lyderiai visi bus, tad įvarčių galime sulaukti iš abiejų komandų.
- Balsų: 2
Abi komandos jau neturi dėl ko kovoti tik garbės. Leidžia į vartus savo trečius vartininkus. Bet puolimo lyderiai visi bus, tad įvarčių galime sulaukti iš abiejų komandų.
Komentarai (0)