Einu su jaunyste negu su veteranu. Machac įveikė Korda netgi 3-0 o Goffin nors ir demonstruoja gera forma bet tokiuose turnyruose jam yra sunku. Belgas neatrodo blogai bet čekas manau yra stipriai pranašesni ką ir turėtų ir įrodyti o ir pergalė Wimbledon turnyre manau parodo kad Machac yra pajėgesnis, o dabar kai zaidziam ant hard dangos kur Machac atrodo dar geriau nei ant žolės manau Belgas ir vėl kapituliuos
- Balsų: 12
Komentarai (0)