Manau, cia vienas tu retu atveju, kai galima bandyti faze. Siaip faze labai nestabili komanda ir gan daznai tokiuose zaidimuose paleidzia savasias foras, bet dabar oponentas, atrodo kaip labai jau silpna komanda. Tai nzn, man atrodo, kad faze tokia komanda turetu iveikti lengvai.
- Balsų: 1
Komentarai (0)