Netyčia pamačiau, beveik kalėdinį statymą. Ką čia matom, patikima Tu, kuris žemesniuose lygiuose labai užtikrintai lošia, gana techniškas ir padavimas neblogas, pagrinde ir trinasi challengeriuose, iveikineja stabiliai vidutiniokus. Kitoj pusėj argentinietis, jam jau 34m ir čia bus kovą ne su Kukuskinu 37m kaip teko jam vargti pirmam rate 3val, kas aišku neprideda kokybės. Argentinietis geras receiveris, bet ant clay, ant kardo nors ir deda jisai visas pastangas dažnai pritrūksta jėgos rankose, silpnoji padavimai, o ant pasimusinejimo, čia ne clay, reikia wineriu.
- Balsų: 22
Komentarai (6)