Winston - Salem ATP hard
1 turnyro raketė, bet visiškas gruntininkas Baez susitinka su labai rimtų priešininkus Coric. Kroatas jau žaidžia 5 turnyrą ant hard dangos po žolės sezono ir nors butą keletą keistesnių pralaimėjimu bet atrodo labai neblogai. Baez tai tik 2 turnyras ant hard, o pirmajame jis pasirodė kaip įprasta sau, įveikė įveikimą priešininką Giron sunkiai trecio seto tiebreike ir pralaimėjo geras hard kortu tenisininkui netgi be vilčių. Coric nekartą yra įrodęs kad žaisti gali labai gerai ir yra laimėjęs tokius turnyrus tad čia manau privalo susitvarkyti su gruntininku
- Balsų: 12
Komentarai (0)