Nu nzn, IG nesakyciau, kad zaidzia labai gerai, labiau priesininkai daro nemaza kieki klaidu. Quest komanda paskutiniu metu yra pasigave nebloga forma ir dazniausiai duoda kovos visoms tier komandoms. Manau, quest siuo metu zaidzia geriau.
- Balsų: 1
Komentarai (0)