Nu nzn, fora pakankamai maza. Turnyras ir nors labai silpnas, bet pati stadija gan palanki. Pirmus mapus dazniausiai geresnes komandos pradeda geriau, tad manau, sita fora turbut turetu praeiti.
- Balsų: 0
Nu nzn, fora pakankamai maza. Turnyras ir nors labai silpnas, bet pati stadija gan palanki. Pirmus mapus dazniausiai geresnes komandos pradeda geriau, tad manau, sita fora turbut turetu praeiti.
Komentarai (0)