FA Community Shield. Na kofas pagaliau sukilo iki labiau imamo, nes pradinis neturėjo jokios vertės, mano manymu. O žiūrint kaip komandos atrodė draugiškose, manau čia turėtų būt gan atviras mačas. City jau dabar visai neblogoj įvarčių mušimo formoj, Haalandas jau spėjo ir hattrick'ą pasidaryt, bet gynyba toli gražu iki optimalios, labai lengvai prasileidinėjama. United gynyboj turi panašių bėdų - forma prasta, varžovai muša nemažai, na ir traumų daugoka. Trofėjus nėra iš prestižiškiausių, todėl kažkaip nesitiki kad komandos stengsis žaist atsargiai, aišku laimėt norisi, puolimai šiuo metu atrodo geriau, todėl tikiuosi ir įvarčių
- Balsų: 3
Komentarai (4)