Labai jau didele pliusine pusfinaliui. Geri tie amerikonai bet reikia pripažinti kad Serbai ne iš kelmo spirti, o ir amerikonai turėdavo sunkių rungtynių kurių metu minusiniu nepadengdavo. Kai aikštelėje Jokic rezultatas buvo lygus grupėje tad dabar tikiu Pešičius ras būdą kaip sukovoti su JAV
- Balsų: 8
Komentarai (0)