Japonai begantis ir nesikeis cia ju zaidimas. Brazilai labai sunkei atrode polime pries France ir Vokecius , bet cia manau bus visai kitaip. Brazilu problema buvo kad senuka Huerta suvalge tiek Batumas tiek Vokeciu gynyba ir tada Brazilai labai strigo , bet Japonai manau bus palankus varzovas ir Huertas nebebus toks negyvas. Cabocla cempas tragiskas , aisku sunku jam buvo pries Frace kai turi tokius aukstus , Vokeciu auksti ir gero lygio ,bet va Japonai su Hawkinsonu tikrai skyleti ir cia Cabocla turetu dominuot. Yago geroi formoi , cia jau jo lygio maziukai pagal ugi tad turetu draskyt Japonu gynyba. Abi komandos daug meta tritaskiu ir nuo ju labai priklauso. Varzybu svarba didele , zaidzia rytini graju , bet tikiuos cia daug tasku , ir manau Brazilai savo kunais jega pasiims Pergale.
- Balsų: 8
ne kad krito o jin pakilo bet as sutinku su tavim geriau overiui jis butu aisku as brazilu -1.5 turiu tai
kaip ir gerai man kad jo nera
ne kad krito o jin pakilo bet as sutinku su tavim geriau overiui jis butu aisku as brazilu -1.5 turiu tai
kaip ir gerai man kad jo nera