Na čia atrodo gal net šiek tiek nuvertinti Japonai. Gražiai žiūrisi žaidimas, su vokiečiais kovojo normaliai ir su Hachimuros 4/19 pataikymu vis tiek laikėsi ilgai rungtynėse. Kawamura gerą formą pagavęs, dar turi rezervo iš Watanabės. Geresnių žaidėjų turi Japonai. Brazilai nuvylė, Caboclo kažkur dingęs, daro nesamones. Prieš vokiečius vieną kėlinį gerą sužaidė ir tas leido laikytis dalį rungtynių. Japonai galėjo pasiimti pergalę prieš prancūzus, bet fortuna nusisuko. Gal labiau čia ir 50/50, bet koeficientas tam tinkamas, bei manyčiau, kad Japonai turi geriausią rungtynių žaidėją, galima sakyti net ir kelis, tai dažniau tie ir laimi.
- Balsų: 23
Komentarai (0)