IG forma ant didelio klaustuko jau ilga laika, o ir siandien ne ka geriau pasirode. Aisku, nigma zaidzia kaip miksas, bet bent pradzia turi gera. Statymas labiau pries IG komanda, negu, kad uz nigma.
- Balsų: 0
IG forma ant didelio klaustuko jau ilga laika, o ir siandien ne ka geriau pasirode. Aisku, nigma zaidzia kaip miksas, bet bent pradzia turi gera. Statymas labiau pries IG komanda, negu, kad uz nigma.
Komentarai (0)