Abiejos komandos yra labai silpnos, tad zaideju lygis yra toksai pats. Astralis gal kiek turi daugiau patirties pries geresnes komandas, o ir joms dazniausiai duoda bent kazkiek kovos. Genone nzn, kazkoks zaideju kratinys, kuris galbut issaus. Manau, bent siai dienai su jauniais apsimoka eiti labiau.
- Balsų: 1
Komentarai (0)