Nu negi toki baitiniai statymai niekad nepraeis. XG atrode prastokai, tiek grupiu etape, tiek pries falconus. Aurora ne viena karta jau yra nuemusi geresnes komandas praeityje, o ir pati sudetis nera labai jau prasta. Minusas, kad XG turi labai gera serija pries aurora, bet praejo nemazai laiko nuo ju susitikimu ir Aurorai geresnes progos laimeti gali ir nebuti.
- Balsų: 1
Komentarai (0)