Australai sakyčiau jau kaip ir nu einanti komanda. Pagrindiniai jų gynėjai pasenę, ypač Mills kuris monstras buvo Fiba krepšinyje, o jaunimas dar ne pribrendo, o žaisti dvi dienas iš eilės irgi ne kažką. Serbai labai fiziški ir vieni stipriausių komandų, tai manau pasiims ne sunkiai dviženklį skirtuma.
- Balsų: 1
Komentarai (3)