Sveiki.
U20 Euro chempas. Paskutinės grupės varžybos. Juodkalnija prieš Lietuvą. Judam su lietuvių overiu.
Juodkalnija visiška autsaiderė šioje grupėje. Net Islandija kuri buvo sutriuškinta Lietuvos ir yra dabar daužoma Slovėnijos sugebėjo prieš juos laimėti net 18 taškų skirtumu. Nėra čia daug ko pridurti.
Lietuva savo ruožtu yra puolimo labiau komanda čia. Islandams sumesti 93 taškai, su slovėnais taip nepaėjo ir ten būdami ryškūs favoritai lietuviai sugebėjo pralaimėti... Bet po 2 kėlinių lietuviai turėjo įmetę 37 taškus ir 9 taškų persvarą. Tiesiog subyrėjo kažkodėl 2 kėlinyje, metimai buvo per trumpi, o iš tritaškio atrodė išviso tragiškai. Tikiuosi čia kažkokios reakcijos ir gavus šlapiu skuduru per veidą nuo Slovėnijos šiandien čia matau daug taškų ir išlieto pykčio. Linija su Islandais buvo 89 taškai, dabar gauname kur kas mažesnę, kas mane pilnai tenkina. Sėkmės.
- Balsų: 10
Komentarai (4)