Euro 2024. Pusfinalis. Olandai prieš Anglus. Judam su statymu, kad abi komandos įmuš.
Olandai turi labai gerą puolimo potencialą. Neįmušta šiame cchampe tik Prancūzijai, kur buvo iššvaistyta tikrai keletas labai gerų progų. Aplamai, Olandija įmušusi šiame chempionate net 10 įvarčių, tad tikėtis, kad anglija čia neprasileis būtų naivu. Ypač žinant, kad atkrintamosiose praleista buvo tiek Slovakijai tiek Šveicarijai. Taip, anglai per pagrindinį laiką šiame čempionate įmušė vos 4 įvarčius, bet ypač gerai jie atrodo, kai pirmi prasileidžia, žaidimas tada atrodo daug gyvesnis ir gražesnis. Neslėpsiu, nesu Anglijos rinktinės fanas, bet nenuginčysi, kad komanda turi begalo daug talento, ypač puolime.
Tikiuosi, kad olandai muš pirmi, ko pasekoje ir rungtynės turėtų būti įdomesnės. Koeficientas per geras, kad nepameginti čia tokio statymo. Sėkmės.
- Balsų: 12
Komentarai (0)