Nu nzn, manau abieju komandu stilius yra ganetinai palankus underiams. Kai paskutini karta komandos buvo susitikusios zaidimai baigesi prie panasios ribos. O siaip zaidimu kaina dideja, o quest dazniausiai pries tokio lygio komandas zaidzia ant mazesnio kills skaiciaus.
- Balsų: 0
Komentarai (0)