Sveiki.
Atranka į Olimpiadą. Bahamai prieš Lenkiją. Judam su bahamais.
NBA žaidėjų vedami Bahamai nugalėjo suomius vakar. Taip, suomiai be Markkanen, bet vistiek tai visai solidi komanda.Draugiškose nugalėjo tuos pačius latvius, kurie vakar sunaikino kartvelus. Hield, Ayton ir Gordon atrodė solidžiai, o dar dasidėjo ir jaunuolis Edgecombe. Aplamai Bahamai labai bėganti ir daug tritaškiu metanti komanda, kas nėra super paranku lenkams. Lenkai turėjo netrumpą pasiruošimą, tačiau komanda tikrai nėra kad labai įtikintų. Gauta nuo Brazilijos, Graikijos ir Kroatijos, o laimėta prieš zelandus ir vos 2 taškais nugalėti filipinai (dėl ko ir sakau, kad run and gun komanda gali jiems būti neparanki). Taip, prie komandos prisijungė NBA žaidėjas Sochan, tačiau nėra jis kažkos super scoreris, kad čia keistų viską. Daug kas priklausys ar į formą įėjęs bus Ponitka, nes be jo komanda ten labai byra. Sėkmės.
- Balsų: 4
Komentarai (0)