Amerikietis dar seto nepralaimėjo, o Ofneris psichologiškai silpnas žaidėjas, prieš Munarą net setą gavo šiame turnyre, Michelsenas geras talentas ypač ant greitų dangų, nes turi gerą padavimą. Manau jis turi daugiau motyvacijos laimėti turnyrą ir čia susitvarkys, ypač jei pataikys 71 ar 81 % pirmų servų kaip pirmuose turuose.
- Balsų: 2
Komentarai (3)