Atsakomosios draugiskos rungtynes Slovėnijoje. Na Doncic nėra, o be jo Slovėnai yra labai silpni, ką parodo ir nemokėjimas išnaudoti Nebo bei šiaip tik mėtyti tritaškius. Lietuviai ir be JV ir Sabo žaisti moka, aišku Vilniuje vos nebuvo prisipažaista, bet ramumas visada jautėsi, kad mūsiškiai laimes. Lietuviai po lenta yra žymiai pajėgesni ir metė netgi 16 daugiau metimu iš zaidimo (72 prieš 56). Sunku būti tikėtis mega pataikymo iš Slovėnijos rinktinės krepšininkų, kurie nėra labai stabilus tad ir išvykoje manau turėtų laimėti lietuviai kurie atrodo gan patraukliai ir turi labai solidžiu ginklų puolime
Doncic prisijunge prieš Slovėnijos bet šiose rungtynėse skelbiama kad nežais
- Balsų: 22
Komentarai (3)