Kadangi Ispanijos rinktinės treneris rungtynėms prieš Albaniją leidžia į aikštę ne pagrindinius žaidėjus, grėsmė varžovų vartams gali kažkiek sumažėti. Tikiuosi, ispanams šis mačas bus treniruočių pobūdžio, stengiantis nepralaimėti. Todėl renkuosi underį.
- Balsų: 4
Komentarai (0)