Sveiki.
Euro 2024. Skotija vs Vengrija. Judam su skotu pergale.
Skotai po pralaimejimo 5-1 vokieciams buvo nurasyti kaip silpniausia komanda turnyre, bet as nemanau, kad tai tiesa. Jau su sveicarais atrode daug geriau ir net iskovojo lygiasias. Vengrai kolkas manes visai neitikina. Buvo uzhypinta sita komanda pries chempa, bet be liverpoolio saugo as ten nieko labai jau idomaus nematau. Tiek ant popieriaus tiek aiksteleje man skotai atrodo smagiau, o pergales atveju net turetu labai gerus sansus patekti toliau. Aplamai, lygiosios cia reikstu kad abi komandos tikrai neptenka toliau, tad netenkina lygiosios cia nei vienu. Kova manau bus iki galo. Sekmes.
- Balsų: 3
Komentarai (0)