Vakar aurora nuleido visa serija, bet nemanau, kad jie paleis savaja vieta TI. TNC nera labai stipri komanda, o ir paskutini karta labai lengvai pralaimejo pries aurora. Manau, jeigu aurora nores zaisti ir kadangi tai yra paskutine vieta i TI, turetu buti 2-0 cia
- Balsų: 1
Komentarai (0)