Linkęs manyti, kad pirmo turo rumunų bei belgų pasirodymai buvo išimtys, ir tai netaps tendencija. Belgija prieš slovakus susikūrė nemažai progų, tačiau prasta Lukaku ir ko progų realizacija bei 2 VAR atšaukti įvarčiai lėmė jų pralaimėjimą. Kad taip nesiseks antrą kartą paeiliui- nemanyčiau. Belgija visapusiškai geresnė komanda ir bandys siekti ne tik pergalės, tačiau ir geresnio įvarčio santykio, kuris gali daug lemti dabartinės grupės lentelės kontekste. Tad siūlyčiau jų pranašumą.
- Balsų: 2
Komentarai (0)