Sveiki.
Euro 2024. Belgija vs Rumunija. Judam su begu pergale bent 2 ivarciu skirtumu.
Belgai netiketai grupeje patyre pralaimejima Slovakijai ir dabar yra priremti prie sienos. Netikiu, kad siandien nelaimes belgai pries rumunus ir sugris i pergaliu kelia. Jau pries slovakus progu buvo begale, tik nutiko Lukaku. Na siandien varzovas tikrai ne is Europos galiunu, tai sugrizti i forma ir pasidaryti gera skirtuma manau galima. Rumunai kiek netiketai nugalejo Ukraina 3-0 bet manau cia jau nebepasikartos tokie dalykai siandien. Rumunija nei is toli neprilygsta Belgijos sudeciai ir siandien nesitikiu cia antro stebuklo. Tie patys belgai manau nores islaikyti didesni nei 1 ivarcio skirtuma a) del ivarciu santykio ir b) kad netycia neprasileistu vieno ir nesibaigtu viskas lygiosiomis. Manau imuse viena lips ant galvos rumunams toliau. Koef geras, vertas rizikos. Sekmes.
- Balsų: 0
Komentarai (0)