Daugelis suzaveti austru presingu, bet lenkai pavardem tikrai pernelyg nenusileidzia austru lygiui ir gali kapotis su jais lygiai. ant bankes robertas, galimai jau isbegs, los berlyne, kas realiai beveik namai, tad laukiu gero lenku pasirodymo. abiem komandom cia butini taskai, todel nebus apatijos cia
- Balsų: 4
Komentarai (0)