Sveiki, taigi UEFA Europa League-Atranka suitinka YB Bern-Westerlo. YB galima darsiai vadinti namu ekipa savo lygoje namuose taskus barsto labai retai o ir Europoja žaidžia tikrai pagirtinai pernai krito tokie Anglų grandai kaip Totte kuri buvo smarkiai daužoma. Šį sezona ekipa vel atrodo ganetinai gerai pries Basel pirmame ture suzaista 1 - 1 sveciose 1 - 2 iveikti Sion futbolininkai West ham unite iveikti 2 - 1 ir Hertha BSC iveikta net 4 - 2, ka veiks ten Belgu vidutiniokai Westerlo ekipa as nzn si sezonas jiem dar tik prasides bet ekipa pernai atrode tikrai neispudingai, nieko gero jie neturi cia man aiski namu win galima manau ir minusine bandyti nes Westerlo tikrai netokio lygio ekipa bent man lyginant su YB taigi namai win. sėkmes
- Balsų: 0
Komentarai (0)