Ukrainai čempionatas prasidėjo tragiškai. Jie buvo pažeminti Rumunų ir netikėtai pralaimėjo 3-0. Ukrainiečiai kontroliavo kamuolį, bet dalykai nėjo į jų pusę. Jie turi patobulėti iki penktadienio. Pergalė jiems būtina. Rezultatas pirmadienį buvo stebinantis. Tačiau, nereikia nurašyti Ukrainos. Kokybės sudėtyje yra daug ir tikrai gali viską apsukti į kitą pusę. Tuo tarpu Slovakai įveikė Belgus. Slovakai įmušė jau 7 minutę. Lukaku du įvarčiai buvo atšaukti. Pergalė buvo labiau sėkmės reikalas, o ne Slovakų geras žaidimas. Ukraina tikrai turi stipresnę sudėtį. Tikiuosi, kad Ukraina ateis į rungtynes rimtai nusiteikę. Jie žino kad reikia žaisti geriau ir supranta kad neturi teisės susimauti dar kartą.
- Balsų: 13
Komentarai (0)