Prancūzų treneris konferencijoje paminėjo kaip žaidė Prancūzija su Austrija prieš du metus kai išvykoje buvo sužaista 1:1 o namie Austerija nugalėta 2:0. Bet per tuos du metus Austrija dar sustiprėjo, daugelis austrų žaidėjų žaidžia bundeslygoje. Per paskutinius 10 susitikimų austrai nepralaimėįjo didesniu nei vieno įvarčio skirtumu ir dar paskutinės prancūzu draugiškos rungtynės su Kanada kur sužaista be įvarčių irgi kelia dvejonių prancūzais, ypač kai rintinė žaidė sirpriausios sudėties.
- Balsų: 0
Komentarai (0)