Sveiki.
Europos čempionato rungtynės tarp Rumunijos ir Ukrainos. Judam su Ukrainos pergale.
Rumunija šiaip nieko įspūdingo komanda, pateko į čempionatą per atranką labai lengvoje grupėje, kur tik Šveicarija buvo rimtesni varžovai. Štai jau draugiškose prieš čempionatą atrodė visiškai neįtikinamai - dvi nulinės lygiosios su Bulgarija ir Lichtenšteinu.
Ukraina labai smagi komanda su nemažai talento ir mano akimis čia gali būti čempionato juodasis arkliukas. Atrankoje buvo labai sunkioje grupėje su Italija ir Anglija ir iš abiejų sugebėjo nugvelpti taškų sužaisdami lygiosiomis. Iš trečios vietos išėjusi komanda dar turėjo žaisti atkrintamąsias per kurias irgi praėjo ir atrodė geroje formoje. Draugiškose be pralaimėjimo lenkams atrodė irgi solidžiai, net sužaistos lygiosios su vokiečiais. Nemažai žaidėjų žaidžia aukščiausiame lygyje, tad jų talentu ir galimybėmis neabejoju. Tikiuosi čia rezultato 0:2. Sėkmės.
- Balsų: 0
Komentarai (0)