Na, turnyras nera is geriausiu, bet pacios komandos nera tokios jau overines.Jeigu cia butu rimtas turnyras, tai tokios foros tikrai nebutu. Bet kokiu atveju, pr tokio lygio komandu daznai zaidimai nuvaziuoja i viena puse,tai to tikiuosi ir dabar.
- Balsų: 0
Komentarai (0)