Stabaek jeigu bent kiek pasigerintu gynyba, tikrai galetu kautis ir su rimtesnemis ekipomis. Demonstruojamas vienas geriausiu puolimu lygoje, bet su gynyba turi problemu. Bet paguoda ta jog sveciai demonstruoja dar prastesne gynyba ir puolimas nera toks solidus. Sveciai dar nuo draugisku rungtyniu nedemonstravo gero zaidimo ir neiskovodavo pergaliu.
- Balsų: 0
Komentarai (0)