Super koeficientas, tikrai statau, nes Žalgiris be Evanso atrodo prastai, nėra lyderio, Manekas su Smits išvis nusižaidę, Sumneris gerą grajų sužaidė praeitose rungtynėse, tad jis negali dviejų iš eilės gerų sulošt. Rytą palaikys pilna arena su nuostabiais fanais, Fosteris Žalgirio arenoje po pralaimėjo šypsojosi ir akivaizdžiai nesijaudino, rodydamas 3:1 pirštais. Tikiu, kad sostinės ekipa po metų pertraukos ir vėl iškovos titulą.
- Balsų: 5
Komentarai (1)