Yra šiuo metu gandų, kad m0nesy negalės dalyvaut turnyre ir bus stand inas komandoj treneris Taz. Spėju artimiausiom dienom ir oficialiai info pasirodys. Taz nors ir turi daug patirties kaip žaidėjas, paskutiniais savo žaidimo metais prastai fragino. O čia dar labiau svarbu ne kas stand inas, bet kokio žaidėjo nebus. M0nesy hard carryina dažnai savo komandą, šiais metais jis puikiai žaidžia ir yra top 3 žaidėjas kol kas. Čia dar priešininkas vienas stipriausių. Spirit su donk priešaky šiais metais laimėjo Katowice ir šiaip gan neblogai juda. Su abiejais hooxi ir taz komandoj bus sunku G2, nes abu jie prasti frageriai, o kiti likę žaidėjai irgi šiais metais nestabilūs.
- Balsų: 1
Komentarai (2)