Swiatek eilini karta vaziuoja kaip tankas, bet kai jei nebeina pirmas servas tada ir problema pasimato ir nera tokia neiveikiama. Kiek stebiu Gauff , "plika" akim jos zaidimas vis gereja, po sio turnyro jinai jau pakils kaip antra pasaulio rakete, tai verta pagarbos ir seta cia nuo Swiatek paimt tikrai gali. Pacioj Romoj jei nebutu servas pavedes dar neaisku kur butu buvus.
- Balsų: 5
Komentarai (0)