Žalgiris prarado Evansą, didelė netektis. dabar kažkas kitas turės tempt, gal ir turi vistiek solidžią sudėtį, bet be amerikiečio nujaučiu, kad pirmos rungtynės gali būti labai sunkios, nes reikės laiko apsiprasti. Rytas prieš žalius visad kapojasi, pastebėjau, jog dažnai Vilniaus ekipos žaidėjai LKL klasikos mūšiuose netgi overperformina. Ryto sudėtis tikrai solidi, turi nemažai talento, prieš 3 mėn jau Žalgirio arenoje Žibėno auklėtiniai turėjo pergalę kišenėje, bet prisižaidė, gavo ant 3 taškų. Manau grajus gausis taškas į tašką.
- Balsų: 6
Komentarai (0)