Tikrai nustebčiau, jeigu Berlyno ekipa gautų seriją rezultatu 1:3. Tarpusavyje šį sezoną iki play-offs Alba laimėjo abu susitikimus. Praeitą grajų pirmavo visas rungtynes, turėjo net +17, visą laiką laikė +10, bet kažkaip 4 kėlinyje sugriuvo ir gavo ketvirtį 31-11. Manau 19-20;20-21;21-22m. čempionai padarys išvadas ir daugiau taip neklįs, tikriausiai tai psichologinė problema, kai taip sugriūni.
- Balsų: 4
Komentarai (0)