Alba vakar vedė visas varžybas ir turėjo visus šansus vėl pasiimti pranašumą, bet kas įvyko 4am kėlinyje yra sunkiai paaiškinama. Tikiu, kad komanda sureaguos tinkamai ir parveš serija vėl namo, nes ne patekimas į finalą būtų labai didelis nusivylimas.
- Balsų: 2
Komentarai (0)