Is KEV isejo old eleven, kuris vienas atiduodavo dideli kieki killu ar pridarydavo kitu nesamoniu. IG kur kas pajegesne komanda siuo metu, tai ir ju lengva pergale nenustebintu, o ir CN regionas cia. Tai tiesiog pati fora nera tokia ir zema.
- Balsų: 0
Komentarai (0)