Abejoju ar vokiečiai ir jų jaunieji žaidėjai sugebės susitvarkyti su įtampa. Spaudimo kaip ir neturėtų jausti, kadangi statomi underdogais, bet iš savęs pati rungtynių svarba ir aukšto lygio priešininkas. Ispanai sukaupę labai didelę patirtį tokioms rungtynėms visose pozicijose. Labai daug talento puolime, kad vokiečius pakišti po šaltu dušu. Realas irgi iš tų komandų, kurie praleidžia įvartį ir tik tuomet pradeda žaisti.
- Balsų: 4
Komentarai (0)