Aisku, heroic atrodo neblogai, nors ir zaidzia su stand inu, bet manau vitality vistiek siuo metu yra geresne komanda. Taip pat tai jau nebe turnyro pradzia, kas kazkiek dazniausiai labiau motyvuoja komandas. Tai, manau vitality tiesiog yra geresne komanda siuo metu ir turetu cia pradet serija lengviau.
- Balsų: 0
Komentarai (0)