Žiūrėjau Jabeur su Osorio ir man akys ašarojo nuo tragiško žaidimo. Jabeur apskritai yra prastos formos, šie metai jai labai nesėkmingi ir žiūrint jos rungtynes suprantu kodėl. Visų pirma, tai ji psichologiškai labai yra silpna ir lengvai į galvą priima nesėkmingus epizodus, po kurių tiesiog palūžta. Antra, daro pilna neišprovakuotų klaidų, flashscore paskaičiavo 33, bet tikrai atrodė dar daugiau. Ir žinoma, pas ją padavimas 0-inis. Fernandez atrodo šiai dienai man geresnis variantas, nes Kanadietė atrodo labai kietai, per du pirmus turus prasileido vos vieną breaką, kaip WTA atstovei tai yra super pasirodymai. Ji daro nedaug klaidų: prieš Ponchet 12, o Wang 17, palyginus su Ons 28 ir 33. Jos žaidė Madride ir po 3 setų laimėjo Jabeur, bet čia laukiu saldaus revančo didesnėje scenoje, net Madride Leylah pirmavo 4:2 trečiam sete, tikiuosi, kad padarys išvadas ir mačo nebepaleis.
- Balsų: 10
fernandez aišku irgi sužaidė prasčiausią mačą