Kai švedai nusileido čekams, labai viliausi, jog dėl bronzos susikautų su kanadiečiais. Taip jiems tai nėra labai svarbu, plius pusfinalyje per pratęsimą jau atrodė išsekę. O čia ne tiek daug ir laiko atsistatyti kitam mačui. Švedai turi geriausią sudėtį. Norės pagaliau nutraukti kelių metų medalių badą, plius prieš kanadiečius jiems motyvacijos netruks įrodyti, kas yra stipresni.
- Balsų: 11
Komentarai (7)