Na nežinau, Ruudas neturėjo laiko ilsėtis ir taip save varginti prieš Paryžiu yra nelogiška ir kvaila, manau gaus nesunkiai, arba išvis pasitrauks, čekas puikos formos ir vėl duoda žinoti apie save. Smūgiai sunkiai atremami ir skubu dėti kol yra variantas, netikiu, kad Ruudas gali patempti ir šį matchą.
- Balsų: 0
Jeigu ir cia pro sali, tada logikos tenise isvis geriau neieskoti ir nekomentuoti jokiais argumentais.
Jeigu ir cia pro sali, tada logikos tenise isvis geriau neieskoti ir nekomentuoti jokiais argumentais.