Kaip minėjau, šveicarai grupių etape visada siautėja, įveikia bet ką. Paskutinius du čempionatus buvo žaista grupių etape taip pat su kanadiečiais ir abu kartus laimėta. Komanda susižaidus, iš NHL atvykę pagrindiniai patriotai, kurie visada padeda rinktinei, jei turi galimybę. Plius likusieji iš Šveicarijos lygos. Tad rungtyniauja jau ne pirmus metus kartu. Kanadiečiai nors ir laimi, bet stabilumu nepasižymi, treneris vis išbando skirtingus vartininkus, kadangi po lygiųjų su austrais, dingo pasitikėjimas Binnington'u, bet vakar dvikovoje su suomiais buvo patikėta juo. Šiandien taip pat pasitikima juo. Šveicarai vakar turėjo lengvą dvikovą ir rungtyniavo anksčiau, tad turi ir daugiau laiko atsigauti. Toks koeficientas už jų pergalę tikrai vertas rizikos.
- Balsų: 1
Komentarai (0)