Singapūras. Didokas kofas kaip Singapūro lygai, bet spėju kad atsižvelgiama į praėjusio sezono rezus, kai Young Lions puolime atrodė labai nekaip, Singapūro lygai 24 įvarčiai per 24 rungtynes yra labai žemas rodiklis, todėl nenuostabu kad komanda, praleidusi virš 70 įvarčių buvo dugne. Vistik panašu kad šįmet vaizdas turėtų būt geresnis, pasirašytos sutartys su naujais puolėjais, kurie draugiškose atrodo puikiai, ypač vienas japonas. Muša daug, ir nors gynyba vis dar šlubuoja, bet komanda pagaliau ir laimi ir ateina į sezoną su kitom nuotaikom. DPMM irgi kankino panašios bėdos, bet puolimas panašu kad pastiprintas, liko geriausias puolėjas, prikabinti neblogi užsieniečiai, todėl tikimasi, kad sezonas bus geresnis. Šiandien be abejo abi komandos kovos tik dėl 3tšk - Young Lions po puikaus priešsezonio kupini ambicijų ir noro nugalėt, o DPMM vistik laikomi favoritais, kurie privalo nugalėt praėjusio sezono autsaiderius
- Balsų: 0
Komentarai (0)