Emir Cup. Markhiya čia laukia ilgas vakaras. Komanda lygos sezoną baigė tragiškai, tiek pastangų buvo įdėta, kad išsikapstyt iš paskutinės vietos, atgaivino puolimą, išlindo į peržaidimus, kad galiausiai prapilt išlikimo rungtynes žemesnio diviziono komandai... Žiauriai jaučiasi to pralaimėjimo nuotaikos dar dabar, žiūrint preskonfas, žaidėjų/trenerių komentarus, nors šneka, kad eis, kovos, bet žino kad svarbiausias sezono mačas jau prapiltas. Netikiu kad jie ras daug jėgų ir motyvacijos art gynyboj, kai kitą sezoną daugumos jau čia vistiek nebus. O čia dar laukia lygos čempionai Sadd, geriausias šalies puolimas, kurie pilni sportinio pykčio po apmaudaus pralaimėjimo kitos taurės pusfinaly. Jiem čia Markhiya tobula auka išliet negatyvą. Manau Sadd kaip jiem įprasta eis į ataką nuo pirmų minučių, jie tiesiog žino kad gali tokias komandas kaip Markhiya permušt net jei prasileis, todėl rizikai pilna erdvės. Markhiya manau irgi bandys bent jau trinktelt durimis baigiant pasirodymą. Tikiuosi laisvo futbolo, progų ir bent 4 įvarčių
- Balsų: 4
Komentarai (0)