Tiesiog B8 toks stilius, kuris jau labai ilga laika nesikeicia ir didzioji dalis ju zaidimu baigiasi underiais. Farmeriai kiek masofkiniai, bet cia jiems yra nemaza tikimybe laimeti lengvai. Esu pastebejas, kad komandos gan prisitaiko prie B8 stiliaus, tad manau, underis cia realiausias variantas.
- Balsų: 0
Komentarai (0)